درباره نیکان عدالت

parallax background
 

موسسه حقوقی نیکان عدالت در سال 1395 با همکاری وکلای پایه یک دادگستری تشکیل شد تا به دفاع از عدالت بپردازد و با زبانی ساده و دوستانه هم وطنان خود را با حقوق خود آشنا کند.


به عقیده اینجانب، وکالت یک امر کاملا تخصصی است. بهترین روش برای موفقیت در تمام پرونده های حقوقی، حضور یک وکیل متخصص در زمینه موضوع هر پرونده است. هر وکیلی در یک زمینه خاص تخصص دارد و می تواند بهترین باشد. بنابراین بهتر است

در سال 1395 تصمیم به تاسیس یه موسسه حقوقی معتبر گرفتم تا به کمک دیگر همکاران متخصص در زمینه های مختلف حقوقی، خدماتی درست و اصولی به هم میهنان خود ارائه دهیم. در نتیجه موسسه حقوقی نیکان عدالت را با کمک همکاران متخصص دیگر تاسیس کردیم.


گروه وکلای نیکان عدالت در سال 95 با تیمی مجرب متشکل از وکلای خانم و آقای دارای تخصص های مختلف، با هدف راهنمایی افراد در زمینه های مختلف، اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و پیرو آن تعقیب دعاوی تا زمان حصول نتیجه مطلوب، تاسیس گردید.

یکی از مهمترین اهداف ما در این موسسه، همراهی و همدلی و امیدبخشی به افرادی است که به هر علتی درگیر مسائل حقوقی و قانونی شده اند. به اعتقاد ما، این افراد به اندازه کافی دغدغه ذهنی مشکلات به وجد آمده خود را دارند. بنابراین، وکلای ما با پیگیری مستمر و اطلاع رسانی دقیق روند پرونده به مراجعین، خیال آنها را از لحاظ دقت و تمرکز بر روی موفقیت پرونده راحت می کنند.


نیکان عدالت خود را موظف به آگاهی رسانی، مشاوره و ملزم به احقاق حقوق و دادخواهی موکلین می داند. همچنین معتقدیم که اگر افراد از حق و حقوق قانونی خود مطلع باشند، سودجویان کمتر فرصت سواستفاده از افراد را پیدا خواهند کرد. بنابراین، بخشی تحت عنوان مجله نیکان عدالت در سایت قرار دادیم تا افراد را از علم حقوق و قوانین مطلع سازیم. خوشحال خواهیم شد اگر موضوعاتی که برای شما دغدغه ایجاد کرده اند را از طریق بخش تماس با ما با ما در میان بگذارید تا ما نیز بتوانیم مقالاتی مفید در آن زمینه به شما ارائه کنیم.

با ما تماس بگیرید


وکلای متخصص ما در هر لحظه آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان هستند
همین حالا با ما تماس بگیرید

تماس با ما